
Gradska uprava Novi Travnik, u suradnji s Centrom za socijalni rad i ove godine je u povodu Kurban-bajrama organizirala podjelu prehrambenih paketa za građane u stanju socijalne potrebe, odnosno korisnike stalne materijalne pomoći.
Gradska uprava kontinuirano vodi brigu o najugroženijim kategorijama stanovništva, nastojeći da u blagdanskim danima nitko ne ostane sam ni gladan, uz tople razgovore i iskazivanje potpore i solidarnosti.